Pompy ciepła Sieradz dotacje, Rekuperacja

Pompy ciepła Sieradz z NTW Airconomic to sprawdzony i wydajny system. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra wykorzystuje długoletnie doświadczenie na etapie planowania i montażu, aby zaprojektować dla Państwa kompletny system grzewczy, który zapewni oczekiwany komfort. Elementy naszego systemu są zawsze starannie dobrane tak, aby gwarantowały Państwu pełną satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowania. Pompa ciepła to idealny sposób na ogrzewanie. Użytkując taka pompę do ogrzewania domu można zaoszczędzić do 75% wydatków. Warto też dodać, że pompa ciepła jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników oraz przyjazna dla środowiska. Większość systemów grzewczych opartych o pompę ciepła działa bardzo cicho, a sama pompa ciepła może być ciekawym elementem wystroju nowoczesnego wnętrza. Pompy ciepła oprócz funkcji ogrzewania pomieszczeń służą także do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Zachęcamy też do skorzystania z dotacji na pompy ciepła i rekuperację w Sieradzu.

Gruntowa pompa ciepła

Pompa ciepła wykorzystuje energię zgromadzoną w glebie, wodzie czy powietrzu. Odpowiednia instalacja pompy pobiera ciepło z gleby i za pomocą sprężarki kondensuje je i oddaje otoczeniu.

Powietrzna pompa ciepła

Powietrzna pompa ciepła wykorzystuje ciepło zawarte w powietrzu atmosferycznym do ogrzania domu lub podgrzania wody, działa podobnie jak lodówka, z tą różnicą, że grzeje zamiast chłodzić.

Kontakt

Sprawdź nasze ceny. Zadzwoń!

telefon785 130 202

telefon782 360 101

NTW Airconomic s.c.

Usługi montażu i serwisu pomp ciepła świadczymy na terenie powiatu Sieradzkiego, Zduńskowolskiego oraz całego Województwa Łódzkiego. Gdzie świadczymy usługi
Prosimy o kontakt jeśli masz wątpliwości czy działamy w Twojej okolicy.

Siedziba firmy:
Poniatówek 22,
98-215 Goszczanów

Polecamy produkty firm

NTW airconomic s.c.


Poniatówek 22,
98-215 Goszczanów
NIP 827-230-44-68
Tel. 785-130-202
782-360-101

Oferta

  • chłodnictwo
  • klimatyzacja
  • wentylacja
  • rekuperacja

  • baterie słoneczne
  • kolektory
  • pompy ciepła
  • energia odnawialna